Указатель м. Одеса, вул. Академіка Заболотного, 26/32
(096) 804 01 01, (073) 804 01 01, (050) 804 01 01

Комп'ютерна томографія (КТ)

Це точний сучасний метод отримання зображення внутрішніх органів та систем.
Вона дозволяє візуалізувати будь-яку частину організму.

записатись

КТ – ЦЕ ШКІДЛИВА ПРОЦЕДУРА?

Незважаючи на те, що в ході дослідження на організм впливає іонізуюче або по-іншому – рентгенівське випромінювання, його доза, отримана в ході КТ мінімальна, а саме обстеження безпечне.
Зрозуміло, що таке дослідження не можна проводити щодня.

У центрі GBLCLINIC проводиться обстеження дорослих та дітей старше 14-ти років при призначенні його лікарем.
Проведення діагностики у дітей молодшого віку узгоджується індивідуально.

Головна перевага КТ – отримати за короткий проміжок часу детальну інформацію про будову та стан органів та систем. КТ досліджує структури, які не визначаються на звичайних рентгенограмах. Детальні знімки КТ дають можливість простежити всі зміни в областях, що вивчаються, максимально точно визначити проблему і поставити вірний діагноз, дозволяє досліджувати кістки, суглоби, головний мозок, органи малого тазу, черевної порожнини та грудної клітки, хребет.

У нашому центрі Ви можете пройти дослідження таких органів та систем:

КТ дослідження проводяться на томографі Toshiba Aquilion 64 – мультизрізовому КТ-сканері преміум класу з можливістю одночасного отримання 64 зрізів – 64 зображення за один оберт рентгенівської трубки.

Мультиспіральна комп'ютерна томографія дозволяє отримати тонкі зрізи, а також сприяє скороченню тривалості дослідження та зменшенню променевого навантаження. Отримання детальних знімків сприяє правильному висновку лікаря-рентгенолога та подальшій постановці діагнозу на ранніх стадіях розвитку патологічного процесу.

кт апарат

Обладнання GBLCLINIC дозволяє створювати тривимірні зображення досліджуваної області та оцінювати анатомічну будову внутрішніх органів пацієнта.

Враховуючи, що КТ це променевий метод дослідження є до нього і протипоказання.

ПЕРЕВАГИ КТ ВGBLCLINIC

КТ дослідження проводиться на томографі Toshiba Aquilion 64 – мультизрізовий КТ-сканер преміум класу з можливістю одночасного отримання 64 зрізів. Мультиспіральна комп'ютерна томографія дозволяє отримати більш інформативні та достовірні результати, ніж стандартна діагностика КТ, а також сприяє скороченню тривалості діагностичних заходів та зниженню променевого навантаження.

Фахівець отримує більш тонкі зрізи, що сприяє постановці правильного діагнозу на ранніх стадіях розвитку патологічного процесу.

Томографи такого класу забезпечують велику кількість тонких зрізів, що важливо для деталізації дрібних структур людського тіла.

Обладнання GBLCLINIC дозволяє створювати тривимірні зображення досліджуваної області та оцінювати анатомічну будову різних структур.

АРГУМЕНТИ НА КОРИСТЬ МСКТ

Дослідження має низку незаперечних переваг:

  • процедура триває 5-15 хвилин і легко переноситься більшістю пацієнтів;
  • на відміну від МРТ наявність імплантованих медичних пристроїв не є протипоказанням до процедури;
  • КТ дає знімки високої роздільної здатності;

КТ виконується на апараті Toshiba Aquilion, розробленому світовим брендом, який відповідає всім необхідним вимогам якості та безпеки.

 

Для уточнення інформації щодо вартості послуг перейдіть до розділу сайту – Ціни .