Указатель м. Одеса, вул. Академіка Заболотного, 26/32
(096) 804 01 01, (073) 804 01 01, (050) 804 01 01

COVID-19 Check-up 

Комплексне дослідження на COVID-19. ПЛР тест за 1 день, КТ легень та консультація лікарів

записатись

Наш медичний центр GBLCLINIC пропонує комплексну програму обстеження на коронавірусну інфекцію COVID-19 check-up.

Сутність її в тому, що в рамках пакету пацієнти клініки за необхідності можуть пройти одночасно ПЛР-тест та КТ легень з консультацією лікаря, отримавши при цьому знижку 10%. У такому разі вартість всього обстеження становитиме всього 1700 грн. (з урахуванням КТ, ПЛР-тесту та консультації лікаря). Усі процедури виконуються в одному місці без черг, а результати ПЛР аналізу будуть готові вже наступного дня.

Це обстеження є максимально точними та об'єктивними. ПЛР-тест є «золотим стандартом» виявлення COVID-19 і показує наявність або відсутність самого вірусу в організмі на ранній стадії, ще до появи симптомів.

КТ легень – єдине точне дослідження, яке може вчасно визначити один із найважливіших та найнебезпечніших проявів коронавірусної хвороби – пневмонію. Запалення легень при коронавірусі досить часто може не виявляти свої симптоми, і КТ є єдиним достовірним дослідженням.

Слід зазначити, що зазначені процедури є безпечними для здоров'я і можуть проводитися як за власним бажанням за необхідності, так і за рекомендацією сімейного лікаря. профілю.

Медичний центр GBLCLINIC обладнаний найсучаснішим томографом Toshiba Aquilion 64. Це комп'ютерний сканер преміум класу японського виробництва, що під час дослідження дозволяє одночасно отримати максимальну кількість зрізів (64). Основною перевагою такого томографа є здатність створювати 3D зображення внутрішніх органів, краще визначати патології та аномалії, а також швидкий час сканування. Завдяки цьому результати процедури більш інформативні та достовірні, ніж стандартна діагностика КТ. А невелика тривалість діагностичних заходів дозволяє пацієнту менше часу лежати в нерухомому положенні.

Пацієнти нашого медичного центру можуть пройти окреме ПЛР-тестування на коронавірус або КТ легень, поза комплексом COVID-19 check-up.

  • При вартості ПЛР-тесту 800 грн і складання аналізу до 12:00 результат ми надамо цього ж дня до 20:00;
  • При вартості аналізу 600 грн, результат буде готовий наступного дня;
  • Вартість КТ легень поза пакетом – 1 100 грн.

ПЛР діагностика на COVID-19

Для уточнення інформації щодо вартості послуг перейдіть до розділу сайту – Ціни .