Указатель м. Одеса, вул. Академіка Заболотного, 26/32
(096) 804 01 01, (073) 804 01 01, (050) 804 01 01

Діагностика

Комплексне обстеження організму пацієнта з метою підтвердження або спростування передбачуваного діагнозу

записатись

Відвідування функціонального діагноста дозволяє зібрати максимум інформації про стан організму пацієнта в результаті використання різних методів обстеження.

Фахівець може встановити діагноз ще до появи перших симптомів захворювання. Головне завдання функціонального діагносту полягає у проведенні комплексного обстеження організму пацієнта з метою підтвердження чи спростування передбачуваного діагнозу.

діагностика

Лікар функціональної діагностики має вищу освіту та регулярно підвищує свою кваліфікацію, щоб залишатися в курсі останніх змін у світі. Він спеціалізується на оцінці стану внутрішніх органів та систем з використанням медичного обладнання.

У яких випадках потрібна консультація функціонального діагноста?

Візит до функціонального діагноста дозволяє визначити:

  • можливості організму;
  • своєчасно виявити патології;
  • виявити порушення в роботі внутрішніх органів чи систем організму;
  • оцінити ступінь тяжкості наявних у пацієнта захворювань;
  • оцінити ефективність терапії.

Область функціональної діагностики сьогодні розвивається стрімкими темпами. Цьому сприяє впровадження комп'ютерних технологій та інноваційних розробок у галузі медицини. Удосконалення методик обстеження дозволяє зробити їх якіснішими, а також отримати більш точні та інформативні результати.

Функціональний діагност працює з пацієнтами, які входять до групи ризику з тих чи інших захворювань. Також він спеціалізується на виконанні комплексного та ретельного обстеження організму. Експерт постійно підвищує свою кваліфікацію та освоює інноваційні методи діагностики. Всі зібрані дані піддаються комп'ютерній обробці для встановлення правильного діагнозу.

Функціональний діагност не займається лікуванням пацієнтів. Він працює з хворими, які мають напрямки від вузьких спеціалістів. Перед початком діагностики пацієнту слід правильно підготуватися до процедури та досягти стану душевного спокою.

Переваги лікування в GBLCLINIC

  • Найсучасніше високотехнологічне обладнання світових лідерів;
  • Консультації вузькопрофільних фахівців  і широкий спектр медичних послуг;
  • Обстеження та лікування в центріGBLCLINIC проводять лікарі вищої кваліфікації, кандидати медичних наук та професора з багаторічним досвідом роботи;
  • Фахівці GBLCLINIC у своїй роботі застосовують міжнародні методики дослідження та протоколи лікування, які є безпечними та високоефективними для пацієнта;
  • Ми не призначаємо непотрібних процедур та лікування, несемо відповідальність перед своїми пацієнтами за об'єктивне, якісне та комфортне медичне обслуговування.
 

Для уточнення інформації щодо вартості послуг перейдіть до розділу сайту - Ціни.