Указатель м. Одеса, вул. Академіка Заболотного, 26/32
(096) 804 01 01, (073) 804 01 01, (050) 804 01 01

Сімейна медицина

Індивідуальний підхід, професіоналізм та використання новітніх технологій та розробок в галузі сімейної медицини

записатись

Лікар сімейної медицини допоможе зберегти вам здоров'я та отримати гарне самопочуття. Цей спеціаліст працює з усіма членами сім'ї, незалежно від їхнього віку. Напрямок почав розвиватися зовсім недавно, але в останні роки активно набирає популярності.

сімейн.мед

>

Чим сімейний лікар відрізняється від інших фахівців?

Він має знання у різних сферах медицини. Ця спеціальність вважається найбільш складною для лікаря, оскільки покладає на нього велику відповідальність за здоров'я всіх членів сім'ї.

Основна цінність сімейного лікаря полягає у його високій компетенції та застосуванні комплексного підходу до вирішення проблеми, з якою до нього звернувся пацієнт. Він є експертом у різних галузях медицини та використовує у своїй роботі логічне мислення. Все це дозволяє йому зробити постановку діагнозу найточнішою, а призначене лікування -; максимально ефективним.

Фахівець лікує не хворобу. А найхворішого. Він не просто дає направлення на аналізи, а уважно діагностує стан пацієнта.

У яких випадках потрібна консультація сімейного лікаря?

До сімейного лікаря звертаються різні пацієнти. Одних турбує випадкове підвищення температури, інших – ndash; біль у животі. Хтось відвідує сімейного лікаря, оскільки турбується про власне здоров'я та регулярно відстежує будь-які зміни у ньому.

Безперервне спостереження у лікаря дозволяє запобігти виникненню безлічі захворювань та усунути їх симптоми на ранніх стадіях. Кожна людина має чітко розуміти для себе, що зберегти здоров'я набагато простіше, ніж відновити її надалі.

Від внутрішнього стану безпосередньо залежить наша працездатність, він визначає і емоційне тло.

Як працює лікар?

Сімейний лікар приділяє підвищену увагу повноцінному збору скарг, вивченню анамнезу, історії хвороби. Він аналізує всі фактори, які могли в той чи інший спосіб вплинути на перебіг хвороби. Такий підхід дозволяє максимально точно поставити діагноз і вжити заходів для усунення симптомів та причин захворювання.

Переваги лікування в GBLCLINIC

  • Найсучасніше високотехнологічне обладнання світових лідерів;
  • Консультації вузькопрофільних фахівців  і широкий спектр медичних послуг;
  • Обстеження та лікування в центріGBLCLINIC проводять лікарі вищої кваліфікації, кандидати медичних наук та професора з багаторічним досвідом роботи;
  • Фахівці GBLCLINIC у своїй роботі застосовують міжнародні методики дослідження та протоколи лікування, які є безпечними та високоефективними для пацієнта;
  • Ми не призначаємо непотрібних процедур та лікування, несемо відповідальність перед своїми пацієнтами за об'єктивне, якісне та комфортне медичне обслуговування.
 

Уточнити інформацію щодо вартості послуг, знижок та пільгових програм можна за телефонами нашої клініки:

(096)-804-01-01;

(073)-804-01-01;

(050)-804-01-01.