МРТ молочних залоз
Один із кращих та перевірених методів діагностики стану грудей. Магнітне поле апарата допомагає отримати детальну інформацію та точне зображення.
записатись
МРТ молочних залоз є завершальним етапом у діагностиці захворювань молочних залоз. Так, МР-дослідженню обов'язково має передувати УЗД (у пацієнток до 40 років) або мамографія (після 40 років). Результати обстежень необхідно принести із собою. Для оцінки стану імплантатів дані щодо попереднього обстеження не потрібні.
Показання до МРТ молочних залоз
- передопераційна оцінка поширеності пухлини та виявлення мультицентричності у тій самій або протилежній залозі;
- диференціальна діагностика доброякісних (фіброаденома, папілома, кісти) та злоякісних (рак, саркома) утворень молочних залоз, виявлених раніше під час УЗД або мамографії;
- пошук первинної пухлини за наявності у пацієнтки метастатичного ураження лімфатичних вузлів або віддалених метастазів невідомої природи;
- диференціальна діагностика постхірургічних змін (післяопераційних рубців, післяпроменевого фіброзу та рецидиву раку) молочної залози;
- діагностика пухлини МЖ у молодих жінок до 35-40 років, з високим ризиком захворювання на рак молочної залози або у жінок з мамографічно щільною тканиною залоз;
- виявлення рецидиву раку молочної залози після виконання протезування молочної залози;
- визначення стану (цілісності) імплантатів молочних залоз після косметичної операції;
- діагностика доброякісних утворень запальної природи (кісти із запаленням, абсцес та гранульома).
Що показує МРТ молочних залоз?
Відсутність променевого навантаження, абсолютна безпека, а також висока контрастна роздільна здатність, властиві методу магнітно-резонансної томографії, дозволяють з високим ступенем достовірності виявляти не пальповані (через маленькі розміри) васкуляризовані утворення, диференціювати їх з підрозділом на доброякісні та злоякісні а у разі вже проведеної гістологічної верифікації пухлини – ndash; стадувати процес, оцінити стан контралатеральної (другої) молочної залози та лімфовузлів.
МРТ молочних залоз – дослідження, орієнтоване як оцінку структурних, морфологічних змін молочних залоз, а й оцінку стану імплантатів (з погляду їх цілісності) після косметичних операцій чи після реконструктивної маммопластики (протезування).
МРТ молочних залоз з контрастом
Для оцінки стану тканин молочних залоз їх дослідження завжди проводиться в умовах динамічного контрастного посилення.
Годуючим мамам слід пам'ятати, що приступити до годування малюка грудьмибажано через 36 годин після контрастування.
Пластичні хірурги дуже часто призначають МРТ молочних залоз для оцінки стану імплантатів та ускладнень, пов'язаних з ними: у цьому випадку немає необхідності у МРТ із контрастом.
Протипоказання до МРТ молочних залоз
Абсолютні – як і до будь-якої процедури МРТ.
Відносними протипоказаннями до цього дослідження є:
- стан після пункційної біопсії молочної залози (МРТ проводиться через 6 місяців);
- стан після секторальної резекції молочної залози (МРТ проводиться через 1-1,5 роки);
- стан після проведеної променевої терапії молочних залоз (МРТ проводиться через 1,5-2 роки).
Підготовка до МРТ молочних залоз
Звертаємо увагу пацієнток на те, що МРТ молочних залоз проводиться виключно з 5-го по 11-й день менструального циклу: це обов'язкова умова, без якої лікар-рентгенолог не зможе максимально точно оцінити стан досліджуваних органів через їх схильність до циклічних. змін протягом усього менструального циклу.
У період з 5-го по 11-й день будь-які патологічні зміни молочних залоз найбільш виразні.
З цієї причини наші експерти рекомендують записатися на дослідження МРТ в перший день менструального циклу.
У період клімаксу та постменопаузальному періоді проведення магнітно-резонансної томографії молочних залоз можливе у будь-який час.
Якоїсь спеціальної підготовки до МРТ не потрібно, тому у своєму способі життя пацієнтка перед проведенням МР-мамографії може нічого не змінювати.
Результати МРТ молочних залоз
Приблизний час дослідження становить 45-60 хвилин. Просимо звернути увагу на те, що МРТ молочних залоз завжди проводиться з контрастуванням (за винятком оцінки імплантів та травм).
Обладнання
МР-мамографія в центрі GBLCLINIC проводиться на спеціалізованому обладнанні Магнітно – Резонансному Томографі GE OPTIMA MR360 (1.5 Тесла)провідного світового виробника General Electric (США). Томограф оснащений мамографічною котушкою. Котушка забезпечує повне покриття грудей та пахвової ямки та оптимізує сигнал для отримання МР-зображень кращої якості.
ЦІНИ, ЗНИЖКИ, ПІЛЬГИ
У вартість діагностики входить:
- Обстеження на томографі GE OPTIMA MR360 (1.5 Тесла) провідного світового виробника General Electric (США)
- Детальний вичерпний висновок, зроблений на підставі знімків висококваліфікованим лікарем-радіологом
- Внутрішній контроль якості досліджень
- 100% гарантія якості знімків
Детальнішу інформацію про ціни можна дізнатися в розділі «Ціни».
*10% знижка пільговим категоріям громадян (за наявності посвідчення) або при дослідженні трьох зон і більше.